|
!
Минулу неділю обід та ранній вечір знову провели з паном КЛМ з вудками в "зубах".
В нас вийшло знайти і піймати майже всю хижу дніпровську рибу, тільки сомка "для колекції" не вистачило...
Пік низької води в обід провели з твічем - щука на 110 Орбіт, а гарнющий окунь та непоганий жерех (!) - на 130 (!!!) мм. Твіч все більше дивує, бо наприклад кидання в жереха Риджа 70, вертух і коливалок "жерехових" (Трофік, Кастмастер, "Малек") - не дало результату, а коли на того шибенника плюнули і пішли в твіч далі - він довбанув 130 мм в гланди. Чудасія.
С 16:00 вперлись в судачка джигом - і такі одну точечку знайшли, як раз о 17:00 дали перший поштовх води - клювань 5 на двох мали, судака вполювали. Деякі контакти були "нависло", а парочку - "віддай, нафік, вудку!" - як молотком по бланку! Оживає кликастий, будем подивитись надалі..
Всім НХНЛ, москалям - горіти в пеклі!
P.S. Фото - це одна рибалка, просто починали о 13:00 з мрякою і вітром, а о 16:00 - вилізло сонечко і настав повний штиль. Крутить погодку знатно.
Востаннє редагував Zander: 05.06.2026 о 11:08.
|