Перегляд одного допису
Старий 12.04.2024, 18:16   #1771
dknox
 
Аватар для dknox
 
Реєстрація: 02.04.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 35
Сказал(а) спасибо: 272
Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
З ваших слів зрозуміло,що в мікроджигу ви не давно.Ну по перше,ваги більш 2,ну може 3 гр. ви не будете використовувати ніколи,бо приманка в мдж це 2 дюйми,а глубини використання не річкові ями з течєею.По друге для них шнур 0.2 за очі.По трете,якщо поставити якісний 0.2 шнур ви збільшете дистанцію дуже суттево.Я писав,но ви не почули,на більшості сучасних спінінгах вхідне не буде працювати з 2500 і будете ловити "бороди" регулярно.Ну і останне, в мдж не треба крутити ручку катушки як скаженному,тут проводка вудлищем,а катушка - для вибору слабини.
І головне не купляйте б/в катушки і не слушайте ретроманів,більшість з них продавці цього хламу з Японії,бо просто люди не в темі.
Я в мікроджиг (це той який до 2 грамм та до 1.5-2 дюйма) заходив в 12-14 роках. може палки були такі, може руки в мене не такі. Але, так, воно мені не зайшло - я люблю чути в руку дно.
Але лювля окунів на блюберд на тіж 1.5-2.5 дюйма з тестом до 5 грамм - це уже норм тема була в ті часи.

Потім ми з кумом швидко проеволюціонували в і каталися на Прогрессі під 60кою на КВХ.
І тут у мене з'явився Тікт Срам 84й з тестом до 11 грам + Страдік. Цей комплект і закривав до війни всі мої прихоті від 5 до 12 грам на великій воді.
Але в ті часи на лайт рідко ловили, я тоді підсів на норм сілікон 3-6 дюймів і на норм рибу.

А потім сталася війна і я 2 роки не брав спіннінга...

А зараз в Києві та на платних ставках на мої снасті ловити нема смислу.
Ось збираю ще один комплект, під 2-3 грами + 2-3 дюйми.

Але душа моя лежить все також до 15-20 грам + ізік 4-5 дюймів, чи свінг 4.5+ дюйма та на бровці на перехресті з Прип'яттю..
dknox зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (12.04.2024), Stasitsky (26.04.2024), Zander (15.04.2024), Алекс!1 (12.04.2024)