Перегляд одного допису
Старий 12.04.2024, 15:05   #1756
taras..
 
Реєстрація: 06.02.2017
Звідки Ви: Львівська обл.
Дописи: 60
Сказал(а) спасибо: 15
Поблагодарили 102 раз(а) в 15 сообщениях
Цитата:
Допис від dknox Переглянути допис
Привіт,
Допоможіть зробити вибір.
Хочу прикупити котушку під ультралайт 2-5 грам, під Фінезу.
Бюджет 10-12к+-

У нас на форумі продають багато Shimano 16 Vanquish 2500S майже нових з Япії.
Але я про цю модель нічого не знаю, та в руках не тримав.

Стоїть дивитись на таку бу котушку + зразу зробити ТО у Andron?
Чи краще менш преміальну, але нову и свіжішу? Наприклад 20 Vanford 2500S, або його братів 21 Sephia XR C3000S, 21 Complex XR 2500F6

Чи може звернете увагу на більш підходящу котушку..

Зараз маю Страдік 16 2500, стоїть на лайті, та його переставляю на ультралайт коли потрібно. В принципі все влаштовує, мабуть хочеться більш «бархатного» ходу, та трошки легшу.

Дивився на Дайви – не зайшли вони мені.
По акції був Лувіас.21, подивився 2 шт в магазині, но в них незрозумілі люфти при старті, може воно і лікується, але не в новій котушці за 13к грн... Ну і більш дешеві тех не лягли в душу.
Можу припустити,що,якщо потрібна далекобійність,і Ви вже до неї звикли зі своїм страдіком,то котушки з меншим діаметром шпулі можуть не зайти.Проходив це на лт'шних дайвах бюджетного сегменту - 2000к уступав розміру 2500 у далекобійності,може не катастрофічно,але все ж було відчутно.
Логічно в даній ситуації підібрати щось легке,але з діаметром шпулі максимально наближеним до страдіка.
Думка суб'єктивна,може би і не встрявав,просто пам'ятаю,як колись наступив на ці граблі - катя була симпотна,як для бюджетника,в роботі все влаштовувало,але щоб докинути до риби - вискакував зі штанів))
taras.. зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням