Перегляд одного допису
Старий 07.02.2024, 22:19   #714
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.045
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 558 раз(а) в 253 сообщениях
Поправка щодо Mantaray Elite.
Я дивився Mantaray Elite Medium Strong Pole, про яку написав treel і вона мені не дуже впала в око. Але ще є Mantaray Elite ML Pole з дуже приємною для 6-ти метровки акційною ціною 1800+ грн. І її можна потрусити в Запоріжжі. У цієї моделі є 2 переваги: збільшена довжина комлевого коліна 140 см і зменшена кількість секцій - 5. На мій досвід така порізка бланка дуже позитивно впливає на баланс і жорсткість. Вага заявлена більша ніж у Sherman Pro NG, але тут треба зважати на маніпуляції Флагмана з даними ваги вудлищ. Для одних моделей він вказує більш-менш правильно, а для інших пише занижену вагу. З цим я стикався на вудлищах Маscot, реальна вага більша на 15-20 гр. До речі, на мою думку, Sherman Pro NG і Маscot це однакові вудлища з одного заводу з різними вершинками.
Інколи інформацію про реальну вагу можна прочитати в відгуках. Про вагу Mantaray Elite ML Pole 6 м відгуки мовчать. а от про 5 м людина написала 132 гр замість 116 гр. , тобто +16 гр. значить 6 м буде не більше 220 гр.. що дуже добре для такої ціни. Тим більше. що лишній матеріал повинен збільшити жорсткість і міцність вудлища. Карбон у Mantaray Elite і Sherman Pro NG однаковий - 30Т. Ну зрозуміло, що препреги різні. Ще у Sherman Pro NG скоріше всього більш жорстка вершинка, діаметр кінчика 1.5 мм проти 1.2 мм у Mantaray Elite ML.
Так що моя рекомендація - вперед в магазин Флагмана і вибирайте між Mantaray Elite ML і Sherman Pro NG.

Востаннє редагував Olex: 07.02.2024 о 22:25.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням