Перегляд одного допису
Старий 25.04.2023, 11:46   #3015
MACH1
 
Аватар для MACH1
 
Реєстрація: 15.06.2020
Звідки Ви: Сiмферополь
Дописи: 23
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 14 раз(а) в 11 сообщениях
Цитата:
Допис від Ромка Переглянути допис
...який то був рік? В нас їх ще не можна було купити?
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
У нас вони вважались чимось "магічним" і коштували майже вдвічі дорожче.
Усе майже так. Хочу застерегти усiх, хто прагне до "надсуперовостi" олдскульних вудок. Нiчого, окрiм симих бланкiв, на сьогоднi, в них немає, та в самих "хребтах" цих виробiв,- щось таке, дiйсно є. Але, шановнi бажаючi, будьте готовi до значних грошових витрат, якщо ви дiйсно прагнете отримати "якесь-диво".
Приклад: я маю два ufm, 902(2-21) i 792(2-13). Обидва 2004 року виготовлення. Стрiй в них складний. Купляв за невеликi грошi, потiм купляв до них кiльця торзайт, fuji-котушкотримачi+ EVA-matagi, та вiддавав на переобладнання бiлдеру. По вазi, що вийшло: 1. важив 201г, став 122г. 2. важив 137г. став 89г. По грошам сумарно кожен вийшов по 495 долл. Для прикладу, на 902-му, кiльця, старi зважив - 15г., новi, встановлений торзайт - 5г.(10+тюльп.) Бланки, звiсно IMX iз заниженим тестом по верху,- кидає i 30г, повiльним рухом, але жодної риби не злив, просiкає, вiдпрацьовує на всi 100%. Пам"ятайте ще про витрати часу на пересили, роботу та усiлякi "узгодження".
Так що вирiшуйте самi. Зараз би, враховуючи не тi вже грошi, я б краще пару Арiонiв купив, замiсть того, що мав собi дозволити ранiше.
MACH1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Grizli (27.11.2023)