Перегляд одного допису
Старий 03.08.2022, 15:14   #666
Semperit
 
Реєстрація: 11.09.2014
Звідки Ви: г. Житомир
Дописи: 30
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 18 раз(а) в 17 сообщениях
Цитата:
Допис від Semperit Переглянути допис
Т.е. и боло и матч по сути одинаково подходят для ловли как проводкой, так и матчевыми поплавками с учетом некоторых особенностей удочки и условий ловли.

Мова йшла не про те, для чого призначені матчове та боло, а роздуми про те, чи дійсно так котегорично треба відноситись до думки, що

Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
если шо, то болонка и матч, как правило, предназначены для радикально разных условий и приемов ловли.
Тому й написав, що і так і не так. Думаю, що ніхто не буде заперечувати, що ці вудки призначені для різних прийомів ловлі. Тобто, оптимізовани під різні прийоми. А мова йшла про те, що можно використовувати, так би мовити, не за призначенням ці вудлища.



Цитата:
Допис від Semperit Переглянути допис
....Если ловить в проводку... Я, например, пользуюсь для ловли в проводку слайдерными матчевками 3.9 или 4.2м, ставлю обычную инерционную катушку. Такая длина удочки в моих условиях ловли оптимальна...

Правда ж, що це суттєве уточнення? По друге, в мене матч 3.9м Еліт слайдер важить ті ж 170г., що і болонка 5м. Але мені зручніше з матчовкою і більшої довжини просто не треба.


А от при більших відстанях ловлі я як раз і стверджував пару сторінок назад, що краще брати довге і, бажано, легше вудлище (хоча правильно було б написати для вудлищ з катушкою добре збалансоване, бо збалансованою вудкою 250г краше ловити, ніж не збалансованою вагою 150г): набагато зручніше контролювати поплавець такою болонкою. Тут матч безсилий. Саме тому я у свій час придбав і махалку Трегарон і болонку Трегарон у довжині 7м.


Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
...Матч буде завжди важчий болонки, навіть при меншій довжині.

Ну то так. Але, коли ставите на вудку катушку, більш важливим може бути баланс для лову з руки.


Так що, Olex, визнаю, що і Ви праві, якщо мати на увазі саме класичне призначення вудок.Для максимального задоволення від рибалки краще використовувати спеціалізовані вудки.
Semperit зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Alexey83 (10.08.2022)