Перегляд одного допису
Старий 01.08.2022, 13:55   #657
Alexey83
 
Аватар для Alexey83
 
Реєстрація: 15.09.2009
Звідки Ви: Дніпро
Дописи: 259
Сказал(а) спасибо: 285
Поблагодарили 29 раз(а) в 12 сообщениях
Цитата:
Допис від Semperit Переглянути допис
Можливо, Ви праві. Особливо, коли почув я про спінінг з тестом 250г. за 150грн (хоча є й такі, навіть з більшим тестом и саме в рості 2м: для ловлі в океані акул і т.п., але ціна вже в тисячах доларів). Але, з іншого боку, є хоч якась розрада поспілкуватися та відволіктися від війни. А так форум якось заглох. З іншого боку, може все ж таки людина дійсно хоче стати рибалкою.
Я з цієї причини і вирішив зайнятися рибалкою, щоб відволіктися від війни та розвантажитися психологічно. Пару днів побути на природі наодинці із собою без новин і негативної інформації та відпочити морально. Хочу туди ще, але вже на тиждень. То була моя перша рибалка за 30 років. Раніше ловив рибу лише у дитинстві на бамбукові вудки. А реєстрація на форумі стара, бо цікавився лише підводним полюванням. Тут на форумі є такий розділ.
Не знаю для яких цілей такі спінінги з Аврори, але за свою ціну спробувати рибакові-початківцю саме воно. Я кайфанув. Мій знайомий таксист-алкоголік купив лише поплавець, волосінь та гачок і прив'язує до гілки, яку знайде не березі. Тому навіть такі вудлища для багатьох недосвідчених рибалок будуть розкішшю. До речі, такі самі вудлища у магазинах Дорбобут та подібних до них шарашкіних конторах коштують вдвічі-втричі дорожче.

Востаннє редагував Alexey83: 01.08.2022 о 20:31.
Alexey83 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням