Перегляд одного допису
Старий 30.05.2022, 02:42   #222
Ярослав Злой
 
Аватар для Ярослав Злой
 
Реєстрація: 21.11.2013
Звідки Ви: Киев
Дописи: 827
Сказал(а) спасибо: 34
Поблагодарили 4.190 раз(а) в 140 сообщениях
Arrow Подарунки від діда Дніпра

Тридцять два роки тому на день Києва в пологовому будинку на Печерську народилось немовля. А ще через 7 років я вже не міг уявити свого життя без рибалки. Як і у переважної більшості наших рибалок моя історія почалась з типового сільського ставка, вудки з ліщини, поплавка з гусиного пера та дрібних карасів, яких ми невтомно ловили цілісіньке літо, з ранку і до самої ночі пропадаючи в очереті в очікуванні свого трофею.

Вже потім з'явились перші п'ятиметрові вудлища Delta, спінінг "Сокіл" та катушка "Дельфін". Але свої перші кроки по ранковій росі стежинами мого мальовничого села на Чернігівщині, вечірні копання хробаків у гною та набридливих жаб які постійно плигали на поплавок під час клювань мені наврядчи забути. Це було значно більше ніж просто рибалка...

Але щось мене знову і знову схиляє в безтурботні часи щасливого дитинства. Повернімось до головного винуватця цього звіту - судака. Цього разу він щедро нагородив мене бажаними клюваннями та цілком непоганим розміром. Могутніх трофеїв не було але й відверте "скло" пройшло осторонь.

В місці лову суцільне тверде дно з непоодинокою тригранкою та великою кількістю малька. Глибина місцями до 5 метрів, сильна течія, вітер та величезна кількість рибаків тут змушують використовувати вантажики не менше 20 грамів. Та і судака потрібно якомога швидше піднімати до поверхні оскільки він постійно воліє перевірити абразивостікість шнура об каміння.

Найстабільніший результат давали "свінгоподібні" віброхвости 3-4" з малою або середньою п'яткою на двійниках чи штопорі. Звісно що шарнір летить трохи далі й дає більший роллінг але в цій ситуації я залишився вірним своєму улюбленому монтажу. Переконаний, що результативність реалізації вкрутиша з правильним трійником наразі все ще є недосяжною величиною для переважної більшості інших варіантів оснащення приманок.

У зв'язку з сильним боковим вітром всі хто використовували спінінги зі звичною та такою улюбленою для багатьох рибалок довжиною 7 футів отримували величезну кількість нереалізованих клювань та марно витрачених нервів оскільки контакт з рибою найчастіше відбувався на макимальному вильоті а "сімки" ледве вистачало для того щоб прибрати "пузо" з надлишково товстого шнура.

Саме тому під ці умови я обрав Azura Raidоn XP R80H Power Hunt 2.44м 12-48г та #0,8 шнур. Ось чому таке, на перший погляд, незвичне поєднання досить тонкого шнура та повноцінного хевіку тут виявилось оптимальним й дозволило мені вправно боротись з вітром, зробити влучний та дальній закид й не давати жодного шансу сильній рибі на виважуванні.

Місцеві риболови взагалі вважають будь який спінінг з кастингом менше 36 гр. ультралайтом й рідко коли застосовують вантажики менше тридцяти грамів. Зпершу мені вдавалось рибалити використовуючи 20 гр. однак незабаром посилення сили течії та шквали вітру змусили забути про канони паузи й гарну презентацію приманки. Жодних варіантів окрім 30 грамів та швидких двох обертів просто не залишалось.

Ну і мабуть вже прийшов час написати декілька слів про катушку. Це Azura Sawada 4000S і я можу чесно стверджувати що за всі ці 9 місяців їй не рідко доводилось боротись з обмерзанням, терпіти мої численні знущання з вагами 40 і навіть 70 грамів, оскільки я дуже люблю дроп-шот та працювати у вкрай жорстокому екплуатаційному режимі тому що корчі я люблю ще більше... Наразі жодних скарг чи бодай якихось натяків на проблеми мною виявлено не було.

Ось такою трохи незвичною для мене була ця рибалка. Неодмінно повернусь сюди найближчим часом оскільки багато запитань ще залишились без відповідей.

І я безмежно вдячний нашим хоробрим воїнам за можливість займатись справою свого життя.


Слава ЗСУ!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1653381844738265.jpg
Переглядів: 1451
Розмір:  90,2 КБ
ID:	935725   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20220513_065512.jpg
Переглядів: 1190
Розмір:  123,5 КБ
ID:	935726   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20220517_183733.jpg
Переглядів: 843
Розмір:  86,3 КБ
ID:	935727   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20220518_194558.jpg
Переглядів: 916
Розмір:  53,5 КБ
ID:	935728   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20220519_124054.jpg
Переглядів: 815
Розмір:  148,2 КБ
ID:	935729  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20220523_173901.jpg
Переглядів: 966
Розмір:  111,2 КБ
ID:	935730  
Ярослав Злой зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
35 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей