Перегляд одного допису
Старий 26.09.2021, 21:29   #182
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.084
Сказал(а) спасибо: 21.943
Поблагодарили 16.030 раз(а) в 1.633 сообщениях
Вчора у мене мабуть було закриття сезону.На наступному тижні їдемо до Європи,а по приїзді треба везти молодшого сина на реабілітацію.Тижнів на три...Так що мабуть у мене в цьому сезоні все.Хоча...Все може бути...
Отже,вчора вирішив перевірити Пущу на наявність опеньків.Ну або всього що можна зрізати і з'їсти.Пуша геть не порадувала.Знайшов пару зонтиків,пару моховиків і одного білого.Такий результат не задовольнив та й із-за деяких обставин додому не треба було заявлятися аж до 17.00,тож переїхав трохи північніше.Тут справи пішли повеселіше і пакет потроху наповнювався різноманітним поляком.Але поляка було мало,а охочих його назбирати-хоч гатку гати.Довелося залізти подалі у ліс щоб не чути:"Вітяяяяя!!!!!" або "Машааааааа!!!!!!" Але і там скрізь були сліди того стада слонів яке пробігло витоптуючи все на своєму шляху.Але спрацювала класика..."Слони" зазвичай так захоплюються забігами у ліс,що забувають за лісові дороги.Саме по краям цих доріг ну дууууууже часто зустрічаються гриби які всі проскакують.А я не проскочив.І поплутавши у далині вийшов на одну з таких доріг(ти більше вона вела до моєї машини) і зробив по її краям свою денну норму.От зараз сиджу і варю ці гриби(дякувати Богові хоч чистити їх не довелося) і пишу звіт...
ПС.Фото знову не робив.Ну поляки як поляки-чого їх фотографувати?
Tsar зараз поза форумом  
38 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей