Перегляд одного допису
Старий 02.11.2020, 10:36   #3
Lavr
 
Аватар для Lavr
 
Реєстрація: 11.04.2007
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 2.325
Сказал(а) спасибо: 13.016
Поблагодарили 24.803 раз(а) в 1.243 сообщениях
Рибалка під невпинну мряку- заняття саме по собі так собі, похмурі картини пізньої осені примножені на не найкращі погодні умови наче б і не всиляють оптимізму і бадьорості духу. Але бажання пошукати велику щуку все ж таки сильніше! І ось тут мене чекав ще один неприємний сюрприз! Щука була агресивна, люто атакувала джеркбейт, але... розмір!!! Деяких просто вдавалося зкинути з хвоста приманкі, декому доводилося виколупувати гаки, але, попри часті покльовки- кінцевий результат не тішить! Далі- ще краще! Гарний корч стирчить з під берега, акуратно ціляю під нього і таки гарнюча щукенція випурхує і б'є приманку, але... мимо. І це дуже прикро, бо і риба реально велика і шанс втрачено. А що можна було вдіяти?! Зазвичай в таких ситуаціях виниш себе, ніби щось не так зробив, але ж потім, вгамувавши емоції розумієш- в принципі то зробити нічого і не можливо було. І далі- як прорвало на невдачу! Щуки явно підросли, але що стало!!!??? Абсолютно кожна покльовка закінчувалася точно таким чином як і покльовка тієї великої щуки! А їх було надбагато, десь за першим десятком я вже збився з рахунку. І всі мимо!!! До жодної!!! В кращому випадку тут же ж зхід після нетривалого пручання. Сказати що це дратувало- не сказати нічого. Вже й гаки обдивився: "Мо зламані!?"! Ні, все добре- просто якийся злий дух витає наді мною! Покльовка за покльовкою, опанувати себе стає дедалі важче, часом здавалося, що ще остання крапля і мій новенький тореєвський "Саваж", "суто випадково" міцно вдариться об коліно і випаде далеко в річку! Ще й дощ підсилився і вже не мряка довкола, а половина речей в човні плаває на його дні.
А тим часом, хтось знову вдаряє джерк і миттєво, шнур різко провисає, це остання крапля!!! Швидко вимотую, але якось надлегко йде, приманки і не відчувається. Добре, руки швидше мозку спрацювали і прискорили процес, ех, іноді все ж таки бувають ситуації коли спершу краще зробити ніж подумати! Шнур явно швидше плив до мене ніж я встигав вимотувати і з рештою, просто мимо пронісся повз човен. Хитра щукенція, знає що робити! Але їй це не допомагає і вже скоро її марш зупиняє мій впевнений потяг, відчуття приємне, там явно щось непогане! Ще мить і щука на поверхні, але, разом з тим бачу, як зрадливо приманка теліпається ззовні пащі, таки ж змазала і ця! Зразу на фоні побаченого і витаючого духу "вдачі", в голову полізли сумнівні думки щодо фіналу, тож без вагань вирішую паркувати рибину без всіляких там "прєдварітєльних ласок" і це вдається. Полегшення прокотилося всім тілом, після стількох невдач таки заробити цей бонус, а разом з ним і (поки що) рекорд сезону!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20201101_122321.jpg
Переглядів: 1197
Розмір:  143,8 КБ
ID:	873129   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20201101_122423.jpg
Переглядів: 996
Розмір:  137,2 КБ
ID:	873130   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20201101_122035.jpg
Переглядів: 1029
Розмір:  100,5 КБ
ID:	873131   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20201101_122620.jpg
Переглядів: 874
Розмір:  134,7 КБ
ID:	873132   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20201101_123859.jpg
Переглядів: 821
Розмір:  69,7 КБ
ID:	873133  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20201101_085533.jpg
Переглядів: 688
Розмір:  46,9 КБ
ID:	873134  
Lavr зараз поза форумом  
79 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей