Перегляд одного допису
Старий 03.10.2020, 16:05   #2238
@ndrey k
Модератор
 
Аватар для @ndrey k
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: 100лиця України
Дописи: 3.498
Сказал(а) спасибо: 9.488
Поблагодарили 6.946 раз(а) в 1.350 сообщениях
Цитата:
Допис від Metiz Переглянути допис
То ви натякаєте на зміни в технічному стані, я розумію.
А як вам такі фарби на прикладі двох оцих красенів, це адаптація до нашого ринку збуту чи щось інше?
P.S. Якраз повальне захоплення наших українських рибалок цими "кавунчиками" і спонукало виробника до певних дій. І не тільки Jackall.
Ну то ладно, балачки були про палки, а я тут з цим пластіком. Але ж все таки приклад.
Перепрошую, та ви плутаєте причини і наслідки. Якби копанія Jackall, або їх офіційний дилер в Україні вийшли із заявою «Шановні українські риболови, ми провели чимало дослідів і тестувань на 500 щуках і розробили під ваші умови новий колір dragon fruit» І всі такі «Мля, та на такое щука никогда не поведется! Шо за дыбильное название, его шо китайцы прибумали? Цвет воблера может быть любой, если это маттайгер! Точняк зробіть нам ще три варіанти маттайгеру! Та ваши воблеры нихрена не ловят! Я лучше за такие деньги три китайца возьму! Елочная игрушка! Лол!» В даному ж випадку відбувалося все з точністю до навпаки - випустили новий колір і якийсь умовний Куцай Сергій на своєму ютьюб-каналі сказав, що ох..ный цвет «арбуз» (бо хз що таке драгон фрут) - словил на него 100500 щук! Пришлось лаком вскрывать, бо после одной рыбалки от арбуза мало что осталось» І народ мов скаженів! Їм вже навіть маттайгер не потрібен. Тільки «арбуз» їм давай. І дилер пише у Jackall - потрібно ще 1000 вобів, але тільки у такому кольорі. А їм відповідають, що можемо 500, але при умові, що купите ще по 500 в інших кольорах чи інших моделей. І зможемо відправити лише через півроку, бо в нас черга. І взагалі, ви зі своїми смішними об‘ємами і кількістю підробок нам не дуже цікаві. А дилер їм - півроку?! Не проблема, але тоді зробіть всі моделі, що є у цьому кольорі. А наші бізнесмени від рибалки написали китайцям що зупиняємо все, що в процесі - робимо у кольорі «арбуз» байдуже що, бо вони гребуть. Не важливо, чи ловить той воб, головне, що в популярному кольорі. Китайці за 2$ штука при купівлі від 500 - не питання. І тепер куди не подивися, всюди цей «арбуз». Я не впевнений щодо змісту діалогу з японцями, а от з китайцями - на 99%
@ndrey k зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (03.10.2020), Valen (05.10.2020), yray (03.10.2020)