Перегляд одного допису
Старий 01.10.2020, 09:31   #2198
@ndrey k
Модератор
 
Аватар для @ndrey k
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: 100лиця України
Дописи: 3.498
Сказал(а) спасибо: 9.488
Поблагодарили 6.946 раз(а) в 1.350 сообщениях
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
ну, я описывал свои впечатления от магазинов в торонто на фоне рыбалки там же плюс в окрестностях +/- 50-100 км. по рыбе там ну может чуть лучше, чем у нас, но не принципиально. тоже весьма сильно разбавлена водой и запрессована. а снасти в магазинах просто ахтунг. и судя по онлайн-магазинам, в целом по северной америке все +- так же.
Вам не здається трохи... дивним судити по одному магазину і де?! в Торонто! і Ванкувері про рівень інфраструктури для рибальства у Північній Америці (що?!)? Я не кажу вже, що в тому ж Києві існує купа невеличких магазинчиків, де силікон лакі джон продають поштучно, а найдорожчий воблер - jaxon karas. За Бухару взагалі мовчу - святе ). І що в Канаді умовно 2 місяці весни, 2 місяця літа, все інше - зима ) і більшу частину року, щоб дістатися до риби, треба пробурити кілька метрів криги. І що до них їздять на риби по лосося, коли він іде на нерест. Але то таке. Канада, звісно, чималенька країна, проте займає лише половину Північної Америки. А от щодо іншої частини... Звісно, не в кожному американському містечку, є магазин Cabela’s. Бо звичайний магазин Cabela’s по площі, це як об‘єднати всі магазини вашого міста і помножити на три. І що силіконові приманки, до яких ви шукали чебурашки (серйозно?!), вигадали саме там. Як і метод ловлі. І що деякі знамениті японські бренди робили своє ім‘я на північно-американських змаганнях. І що усі ці сіммси, патагонії та інші фішпонди походять саме звідти. І що місцевого рибалку нахлистовим вудлищем, вартістю 650-800$ не здивуєш, бо в нього таких кілька. І що більшість місцевих рибалок купують снасті через інтернет, бо це зручно. І канадцям вигідніше там купувати, бо в ціни в них ппц. А по культурі рибальства, порівняно з північно-американцями ), ми взагалі знаходимося в кам‘яному віці
@ndrey k зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (01.10.2020), Tegeran (01.10.2020), yray (01.10.2020)