Перегляд одного допису
Старий 28.09.2020, 16:16   #2171
@ndrey k
Модератор
 
Аватар для @ndrey k
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: 100лиця України
Дописи: 3.498
Сказал(а) спасибо: 9.488
Поблагодарили 6.946 раз(а) в 1.350 сообщениях
Наче не вересень, а лютий.
Додам і я трохи ср@чу)
Легенди Еліт всі нормальні по чутливості палки. Маю 76-ту до 17.5 г, як основну для берега і 7-мифутову до 21 г як єдину палку в човен, хоча купував під твіч. Була ще лососева 9.6 до унції, але сьогодні поїхала в Одесу. Кожне з цих вудлищ має відповідний діапазон, на якому воно «стучить в руку». І чим тонкіший шнур, тим краще. Це що стосується нижньої межі. У верхній половині тесту, те гупання вже й мертвого розбудить. Але... якщо бажаєте «надчутливісті», щоб підсікати кожну травинку, подивіться дорогих японців. Мені от Женя RodMan, у якості лайту, порадив thirty34four hsr-80 advancement (мусять бути моделі і більшого тесту - подивіться), воно ж «вудлище від Хатторі Хандзо», і зіпсував мені мрію. Мрію про надчутливу 69-ту gamakatsu luxxe yoihime hana. Товариш нещодавно придбав останню - їздили тестити. Так от, якщо шукати якоїсь надчутливості, зводячи її в абсолют, особливо щодо контролю дна «в руку», то після thirty four гамакатсу взагалі ні про шо. Бо на лайті до умовних 15 г я відчуваю падіння 2 г в руку, а в тих же умовах із гамакатсу до 3.5 г - ні (зараз мене в ультралайт виженуть). То що, через це вибраковувати одне з кращих вудлищ у своєму класі? Відігравання вершинки(!) кращим спінінгістом вас не зробить. Нервовим, хіба що. Тут на форумі є чимало людей, які обловлять будь-кого зі шваброю, і примотаною до неї ушатаною коброю, навіть із чернігівською жилкою. Бо рибалить не снасть. А падіння приманки на дно можна і по провису жилки контролювати.

Востаннє редагував @ndrey k: 28.09.2020 о 16:24.
@ndrey k зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей