Перегляд одного допису
Старий 01.04.2009, 08:52   #198
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від Taurus Переглянути допис
хоть я и привык уже, что в нашей стране "за слова отвечать" немодно ...... но всё-таки - "майте Бога в пузі" ..... теряете ведь авторитет ......... определитесь !!!!!
Пане Буглак. Може Вам вже теж час визначитись - Ви в команді "Столиця" чи проти неї??? Саме команда "Столиця" наполегливими і не завжди коректними втручаннями у роботу організаторів вимагали відкрити реєстрацію для того, щоб заявити ще одну команду (не буду говорити, котру з двох). А коли організатори відкрили заявочний лист, то не було вже підстав не реєструвати ще одну команду, заявка котрої надійшла раніше, ніж заявка тої команди, за яку так вболівала "Столиця". Якщо у Вас у клубі немає єдності - це Ваша проблема, не виносьте її на загальний розгляд. Але якщо Ваш клуб вважає, що тільки команди, котрі Ви лобіюєте мають право поповнювати реєстраційний список, то Ви помиляєтесь. Скажу навіть більше - "викиди" негативу, котрі влаштовував тут пан Бадардинов не мали жодного ефекту і додаткові команди були зареєстровані тільки з огляду на сердечну доброту нашого шановного Голови оргкомітету.
Цитата:
Допис від Taurus Переглянути допис
..... я конечно прошу прощения, но ........ а мона в список команд, заявленых на ПЛОТВУ-2009 вписать ещё три команды и фразу "Заявки від команд більше не приймаються" сделать ещё большим шрифтом и покраснее
Достатньо було написати маленькими сіренькими буквами: "Досить тероризувати Вебмайстра телефонними дзвінками!!!"
П.С. Не втримався... Щодо авторитету - краще слідкуйте за своїм, а ми за свій подбаємо. Якщо Ви вважаєте, що перепалка та досікування до оргкомітету чи мене особисто Вам дають бали в авторитеті.... .... і танковий ствол.....
Trolik зараз поза форумом