Перегляд одного допису
Старий 19.03.2019, 12:23   #1478
Docklfar
 
Аватар для Docklfar
 
Реєстрація: 17.04.2012
Звідки Ви: Одесса,Хмельницкий Библиотекарь
Дописи: 210
Сказал(а) спасибо: 513
Поблагодарили 2.037 раз(а) в 87 сообщениях
Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
Мне кажется, что дело не мясе или мульте, дело в принципе - нужны ли такие веса вобще для таких условий

Или это всё неправильно? В чём я ошибаюсь?
Теоретично наче все сходиться. Практично... спробую пояснити де погрішності.
https://prnt.sc/mzwaj9 такий собі малюнок) Для 40м.

1)Заброс. ПРиманка полетіла, відкрита скоба- чекаємо.
2) Шнур лягая на воду і тікає в напрямі забосу, падіння дуже довге, не засікав, але секунд 30 легенько. Наче не значний опір шнура, на такій відстані і глубині змінює траекторію падіння від вертикалі.
Щоб розуміти на скільки сильний опір- при обриві на такій глубині, перші мерів 10 виматування шнура, тобі здається, що приманка на місці.
3) Приманка падає, і якщо здається, що це кілька метрів- на практиці це значно більше, я б прикинув навіть 15-20м при дальності забросу в 50м.( ну це дуже грубо)
4) Начинаємо проводку. А шнур вже йде в воду з досить гострим кутом, і нагадує вже не початок проводки, а аналогічно її завершенню на глубині 10м.
5) після ряду джиг-сходинок, приманки підходить ближче до лодки.
6) За рахунок дуги з шнура (яка ппц велика, так як опору приманки не вистачило щоб вибрати дугу) і гострого кута приманка починає проводитись в вертикальній площині, за рахунок чого падіння відбувається дуууже довге, з чим важко миритись.
7) Виматуємо метрів 60-70 шнура, і повторюємо.
Таким чином маємо робочої зони 10-15м, цего може бути достатньо якщо вона припала на місце з рибою, но чомусь не виходить)
Час падіння-вимотування дуже довгий, реальної проводки - дуже короткий) Меньше часу приманка в робочфй зоні- меньше шансів на успіх)
Толку від таких проводок не багато, ловити стабільно не виходить, ловлять в основному вертикально.
За рахунок збільшення ваги, хочеться добитись
1) падіння далі від лодки
2) Меньша дуга
3)більш швидкий "сходинок" ближче до лодки.

Для мене 15-20м це стандартна глубина на якій часто і в літку ловиш.
Повірте, різниця з 30-40 дуууууже замітна)
Ловити з перегрузом не проблема- любить в нас його риба, 30грам на 10м без тєчки, не завжди, але доволі часто можуть приносити більше клювак чим та сама приманка на 10г.
В принципі на Дніпрі теж регулярно бачив, де в болото с 2-6м кидають 30 грам і не стидаються)


Це те чим я зараз керуюсь. Мій досвід, і мої думки) Гарантій, ясно бути не може, поки не спробую не взнаю.
Но є факт, що там де на 40 м, збоку біля тебе ловлять вертикально, джигом практично не вдається щось зловити. Як тільки рибка виходить вище 20м- джиг одразу виграє.
Ще є досвід по ставкам, з 1м глубини і там він хаває грушки по 25грам, думаю якщо на метрі 25грам його не лякає то на 20м 70 теж лякати не має?)

П.С. пишу відповіді, приходиться ще раз переглядати всі умови, і висновки, чому я так вирішив "укрупнитись" і поки мені здається що сенс є, трішки фантастикою попахує, но....) Но вже думаю що 40-50 буде норм для початку, так проведу осінь, і до зими зрозумію, чи потрібні мені 70-80)

Цитата:
Допис від alko Переглянути допис
В таких условиях лучше на дроп-шот или в отвес ловить потому что и 80г может не хватать на 30метрах глубины для нормальной джиговой проводки (хотя что такое норма?). В море ж на таких глубинах не зря пилькеры 100г+ используют.
В отвєс - вариант, но не хочу. Дроп шот, не хочет жрать, но єто еще надо пробовать)))
От если 80г не хватит, это будет Фиаско))))
Docklfar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (19.03.2019), Lavr (19.03.2019)