Перегляд одного допису
Старий 30.01.2009, 20:44   #98
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Чи буде рватись шнур на кліпсі, чи ні - дуже від шнура залежить. У мене на міжнародних два шнурки типу ПП-0,12х100м "пішли", хоча дистанція невелика. А на осінньому матч-сейшині якась нитка(не пам'ятаю, здається Спайдер 0,12) вирвала кліпсу зовсім...
Був свідком коли твоя кліпса відлетіла. Але мені здається що тоді шнур був товстіший, він міг і шпулю зірвати.
Я некористуюсь банківською резинкою, бо якщо попадеться трофей, то її доведеться рвати чи скидати і врезультаті мітка губиться. Так можна попередньо маркером шнур промалювати, але після енної рибалки стільки міток лишається на ньому, що не розбереш яку послідню малював. Тому я закидую на вибрану дистанцію, вяжу 2 -3 петлі на відстані 15 - 20 см з жилки 0,22 - 0,25 мм на шнурі зразу після тюльпану. Два кінця жилки на петлі не обрізаю повністю, а залишаю їх,приблизно 2 - 3 см. Тобто у мене виходить щось наподобі трьох сигментів колючого дроту. В подальшому при закидуванні при проходженні сигментів по кольцах створюється відповідний звук і я рукою зажимаю шпулю тобто зупиняю скидання шнура. Якщо перельот, то можна завжди метер підмотати. Спочатку я не завжди вчасно зупиняв шнур і тому були перельоти на 3 - 5 м, досвід приходить з часом.
AXIC зараз поза форумом