Перегляд одного допису
Старий 04.09.2016, 20:24   #26
grecey
 
Аватар для grecey
 
Реєстрація: 20.03.2015
Звідки Ви: Киев, м. Харьковская
Дописи: 86
Сказал(а) спасибо: 152
Поблагодарили 154 раз(а) в 31 сообщениях
Щука на Дніпрі) 03.09.2016

Всім добра!
На питання від Діми e$tet: "Поїхали в суботу на рибу?" - він отримав моє беззаперечне "Так".
Виїзд о пів на четверту. Швиденько
зібравши човника та снасті, ми нарешті вийшли на води рідного Дніпра. Спочатку пішли на наші окуневі грядки, які принесли нам по парі маленьких рибинок, що геть не збігалося з нашими планами на поїмку "нормальної" риби. І ми приймаємо вольове рішення - їдемо шукати судака) Судака знайшли ми аж одного грамів на 250( Покрутилися трохи на завалах коряг, але судак не оцінив наші зусилля - так і не відгукнувся. Далі наш маршрут пролягав по, не розвіданих нами місцях. Знаходимо перспективну бровку. На першому забросі, на черговій сходинці проводки, відчуваю важкість на тому кінці нитки. Подумав, що трава, чи ще щось, а потім цей зацеп почав стягувати нитку зі шпулі), при чому стягувати дуже активно. В голові тільки одна думка: "Лише б дотягнути") Після 5 хвилин емоційної боротьби зі щукою, я підтягую її до борту, а Дімка швиденько закидає до лодки, за шо я йому дуже дякую, сам би точно не взяв. Скажу я Вам - це момент щастя) повна ейфорія та неймовірна кількість адреналіну) взяла пані Хая на Ізі Шайнер 4' в шартрезі.

За пару годин до цієї покльовки, ми з Дмитром обговорювали наші плани на осінній сезон, і я сказав що ставлю собі за мету зловити гарну щуку, хочаб на 3 кілограми)) думки матеріальні панове)
E$tet, дякую за компанію та чудовий день!
Всім ні хвоста ні луски)))
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0412.JPG
Переглядів: 1500
Розмір:  272,1 КБ
ID:	567135   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0411.JPG
Переглядів: 1344
Розмір:  335,6 КБ
ID:	567136   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0410.jpg
Переглядів: 1425
Розмір:  244,5 КБ
ID:	567137  
grecey зараз поза форумом  
66 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей