Перегляд одного допису
Старий 29.02.2016, 18:19   #333
Oleksi
 
Реєстрація: 29.02.2016
Звідки Ви: Київ
Дописи: 12
Сказал(а) спасибо: 140
Поблагодарили 562 раз(а) в 11 сообщениях
Плотва

Дякуючи форуму, вибрався на рибалку. Відчуваю за обов'язок відписатися.
Вирішив 28-го в неділю їхати на обвідний канал. Подивився прогноз - мороз на ранок: мабуть рибалка не буде успішною, подумав я, рано їхати нема сенсу, думав я, рибаків не буде так рано, думав я...
Я вперше на обвідному, плотву ніколи не ловив раніше. Тому сподівався скоріше на розвідку з маленьким боєм.
Послав дружину за наживкою/прикормкою - принесла тільки мотиль, та такий дрібний... і упаковку прикормки для плотви за 20 грн.
Вдома було пшоно, неповна чашка, ну, все ж краще ніж нічого) Зварив, додав половину пакета купленої прикормки, пов'язав тоненьких гачків на кормушки, дістав два фідера з-під дивану, будильник на 7:00...
Проїждаючи міст через обвідний, зрозумів, як я помилявся - машин, людей - яблуку ніде впасти. В 9 нарешті знайшов містечко спокійне.
Одразу ж і закинувся. Так як каші мало, про закормку, кормовий стіл говорить нічого, та і ніколи я таким не займаюся)) Боковий вітер, кормушки лягали кожен раз в нове місце і на різній дистанції. Клювати почало на першому закиданні. Кашу економив, тому кормушки часто летіли назад в воду з тою ж кашою навіть після виважування рибини - на кльов не впливало.
Клювало активно до 12, я почекав ще до 14 і поїхав додому.
Улов - 19 плотвин. Більш ніж задоволений. Рибу не важив.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  fishing 28-02-2016.jpg
Переглядів: 1219
Розмір:  276,4 КБ
ID:	518078   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  fishes 28-02-2016.jpg
Переглядів: 1119
Розмір:  384,5 КБ
ID:	518079   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  fish 28-02-2016.jpg
Переглядів: 1439
Розмір:  214,7 КБ
ID:	518080  
Oleksi зараз поза форумом  
50 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей