Перегляд одного допису
Старий 11.08.2008, 15:26   #57
Сергей Маринич
Banned
 
Реєстрація: 20.12.2006
Звідки Ви: Лесной м-в.Милютенко,23
Дописи: 606
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 3.143
Поблагодарили 3.916 раз(а) в 191 сообщениях
Соменко...коротенько.

Дійові особи: ті самі...
Місце подіїї : див.звіт№29.
Заряджали : хробак листяний товстеленний (не звичайний) та таємна наживка(див.звіт№29).

Приїхавши у п`ятницю 08.08.08 19-00 на місце майбутніх подій розгорнулися та почали бовтати воду на Десні .Бовтали-бовтали,бовтали-бовтали, але соменко не бажав піднімати на поверхню своє біленьке пузько і підкорятися двом "підкорювачам вусатих".Можливо головну роль зіграв тиск атмосферний...тому,що цілу ніч Віталь закидував свої прути на кльов...(на хробака) у ВЕЛИКІЙ надіїї упіймати вусатого...Але всі зусилля були марними

Але вранці фортуна змилувалася над нами...По правді сказати "бовтати" розпочали о 4-30год. до 8-00 години... "Ну усє ...ще один прохід...як що НІ то будемо збиратися до дому"-промовив Віталь і тут...
КЛЬОВАКА!!! У Віталя. Вага невеличка-3500. З почином!!! Поздоровляю я.

Ще робимо три-чотири сплава... 9-00год...
Я на раслабоні, задерши ногі на сідіння свого човна, "5-ту точку тіла" примостивши на рюкзаченко...вже без усіляких сподівань на кльоваку слухав розкривши рота свого сансея...Виталь: "Ну если на черьвя подлистника не хочет гаденыш брать..."
И тут як умантулить у руку "малеча"... я як сидів (на фото) у такому положенні і витягнув.Вага -2300.Прикольно...
Головне не марно з`їздили-потренувались...да і від нульового результату відійшли.
...Занавіс...

Да...а.... незабаром і літу кінець...і соменко перестане...
Годі про пагане...А там і хижак в осени свої ікла покаже...Відірвемося!!!
До зустрічи!!!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Фото000.jpg
Переглядів: 547
Розмір:  145,4 КБ
ID:	18904   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Фото065.jpg
Переглядів: 544
Розмір:  199,6 КБ
ID:	18905  

Востаннє редагував Сергей Маринич: 11.08.2008 о 15:57.
Сергей Маринич зараз поза форумом