Перегляд одного допису
Старий 09.07.2015, 14:51   #2280
Ben
 
Аватар для Ben
 
Реєстрація: 06.12.2009
Звідки Ви: м. Тернопіль
Дописи: 1.086
Сказал(а) спасибо: 157
Поблагодарили 65 раз(а) в 44 сообщениях
Цитата:
Допис від Reebak Переглянути допис
Пробував змащувати дзеркало на двох котушках, Revo ALT та Daiwa PX SPR не сподобалось ні там ні там. З джигом нормуль, а з воблерами була халепа, якось нервово і непередбачувано вела себе котушка, доводилось добряче затискати гальма як центробіжні так і осьовий. Скоріш за все вигадали цю мульку джигіти, щоб знівелювати залишкову силу гальмування центробігів і трошки підвищити дальність закиду. Тож вирішуйте що в вас в пріоритеті воблери чи джиг, бо якщо навіть 50 на 50 я б не радив.

Стосовно підшипників, я так розумію шпульних, залежить яке мастило ви використовуєте і чи стоїть залізяка або гібриди (кераміка). Але частіше одного разу в три рибалки не варто 100%
змащували густим маслом? я пробував змащувати рідким, так мені здається що закид був набагато комфортнішим та дальше летіло... але то вже пройшло десь 10 рибалок з того часу.... треба знову попробувати тоді і відпишу.
А підшипники мені знайомий казав що взагалі не варто змащувати, хіба раз на рік, бо там десь збирається бруд, і коли ти капаєш масло той весь бруд заходить у шари...
П.С. шари в мене стокові, метал.
Ben зараз поза форумом