Перегляд одного допису
Старий 09.03.2015, 21:35   #117
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
Душа болить!

навіть не знаю в якій темі писать. якби не вистачало часу але ж всеодно десь рвануть понирять потрібно.
я не противник нічної, хоча в рік виходить від 2-х до 5-7-ми нічних нирялок. все виходить на тривалих виїздах з ночівлею, ті хто пише, що ніколи в день бо на роботі, а в суботу і неділю потрібно віддатися сім"ї, не вірю.! це зовсім не зручно.
нічна нирялка- це своєрідне бачення підводного світу в нічний час доби, це зовсім інший світ. Ти зовсім інше бачиш ніж в день, якщо звичайно ти не прийшов сюди за повним куканом дрібязку аби відбити дорогу.
не буду розкладати по полицях, несу те що є, хто схоче розбереться, суть вловить, вибачайте якщо щось не так. ІМХО.
Цитата:
ніколи в день бо на роботі, а в суботу і неділю потрібно віддатися сім"ї
брєд! в моєму випадку. зараз чекаю коли знову піду в зміну, реально часу не вистачає. мені до найближчої водойми їхати майже годину, 4-5 годин нирялка, щоб повністю бути задоволеним навіть якщо і риби не буде. в ранці на роботу, нехіра собі. робив я такі експерименти, це та сама робота ІМХО, ніякого задоволення. не виспаний на роботі... мабуть роз"яснювати не варто.
знаю деяких які хочуть спробувати нічну бо ніколи не плавали, побачити що це але через пару хвилин починають розповідати, що це брак.. сука як рос. пропаганда. я кажу, а ти спробуй, якщо ти бачиш, що воно так доступно і легко, то не опускайся до того рівня. і не звинувачуй інших.
-ну всеодно в ночі цеж...
-ну ти ж ніразу не плавав!!! навщо розповідати.
чомусь коли багато підвохів на водоймі- значить рибу ВЖЕ вибили, хоча деякі рибаки вмудряються по гарячих слідах підвоха витягти щуку, а берега забиті вудильщиками і немає місця для закиду- це норма.
Ми ті хто вибиває "маточне поголов"я"? а ви бачили те що я бачив на дні річки, чи після бомби чи після ел.удочки. в середині риби всі внутрощі роздроблені. судаки 3 кг, марени 2-4 кг, про білу рибу мовчу. ви бачите те що вам хочеться бачити.
позавчора плюнув і на берег вже дивився після 4 год. нирялки, бл...дь через кожниг 10 нирків сітка, глибина в середньому 7-8. сітки видуті пузом, можна підпливти під такий "парус". головою крутиш, видимість теж не гут, не рибу шукаєш, а таке відчуття, що шукаєш вихід в лаберинті аби лишитися живим. а на березі на фідера тягають лящі... під пивась і дивляться на тебе як на злодія, не всі є і розумічі. є і профі які навіть задирають носа і розповідають про свої трофеї та різні нюанси в рибалці, таких відразу видно , як казала моя бабуся не заздренні.

кошик на тапці налаштував, будь ласка не кляніть на ніч, дуже чуйно сплю й погано потім засинаю.

нікого не хотів унизити, образити, робіть зауваження порушнику, але лишайтеся Людиною і будьте прикладом для інших.
Мир всім нам!
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bodzja (01.04.2015), geaves (27.03.2015), mamai (10.03.2015), pashkus (06.04.2015), R6Ibosek (30.03.2015), vs (10.03.2015), Валерий ua (09.03.2015), Евгений Кравченко (11.03.2015), Саня ZP,UA (30.03.2015), Сергей Шишкин (05.04.2015)