Перегляд одного допису
Старий 20.03.2006, 12:37   #13
Орёл
 
Реєстрація: 20.03.2006
Звідки Ви: Казатин
Дописи: 43
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Шановні !!!
Не такий страшний чорт як його малюють я маю на увазі кредит.
По перше товарний кредит (Кредит на товар) ДЕШЕВШИЙ чим картковий і для кармана ліпше брати іменно кредит на товар тоді заставою як правило служить сам товар.
Що ще потрібно (в нашому банкові) це паспорт, код, довідка про зарплату з підприємства, копія трудової (перша і остання сторінка завірена мокрою печаткою).
Даний продавець (в якого ви хочете щось в кредит купити) повинен мати договір з установою банку (як правило банк іде на співробітництво з даним продавцем) але є виключення (великі супермакети тощо в яких тільки один банк і ніякої альтернативи але це вже мулька не банка а продавця)
!!!!!!!!!! УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ДОГОВІР НА КРЕДИТУВАННЯ !!!!!!!!!!!
Не буду казати в якому але в одному з наших банків ДУЖЕ ХИТРИЙ ДОГОВІР і я б на ВАШОМУ місті уважно читав кожен пункт і проаналізував його або пішов би по другим банкам і взяв би типові договори у них.
В чому ХИТРІСТЬ того договору що я ВАМ кажу (гривня привязана до долара в ньому) і беручи кредит в гривнях ви прив'язуєтесь до курса доллара (тобто можна сказати що берете кредит в валюті) АЛЕ платете проценти як за ГРИВНЕВИЙ і цим банк набагато більше зменшує свої ризикиі покладає їх на ВАС.
по друге взнайте чи страховка входить в кредитний договір чи ви маєте заплатити ще й страховку
Як правило зараз проценти начисляються на залишок по кредиту але стоїть поцікавитись і чи не береться якись процент за обслуговування кредитом
ЩО ДАЛІ
Ідете берете рахунок в продавця і з бумагами які я перечислив перед цим направляєтесь в установу банку яку Ви вибрали.
Що можуть ще з Вас взяти так це гроші за оформлення кредитного договору (від 2 до 4 процентів від суми кредиту).
Далі в залежності від установи банку Ви вносите від 10 до 15 відсотків від вартості товару а остальну суму гасить банк. Ви з квитанціями про оплату ідете до продавця і забираєте товар, але буває ждете поки гроші впадуть на його рахунок (приблизно через дві години як мінімум якщо перерахунок іде між різними банками, якщо продавець має рахунок в установі банку яка надає кредит то все проходить можна сказати миттєво оскільки минує нацбанк)
БЕЗПРОЦЕНТНИЙ КРЕДИТ ЦЕ ЯК ПРАВИЛО ДИСКОНТНА ПРОГРАМА ПО ЯКІЙ ПРАЦЮЄ БАНК З ПРОДАВЦЕМ І ЦЕ ПРИБЛИЗНО 12% -15% РІЧНИХ ВІД ВАРТОСТІ ТОВАРУ (в залежності від банку) тобто продавець виписуючи рахунок на кредит вже в самому товарі закладає даний процент.
ПІДРАХОВАНО ЯКЩО ПРОЦЕНТ ПО КРЕДИТУ НАРАХОВУЄТЬСЯ НА ОСТАТОК І ВИПЛОЧУЄТЬСЯ ПО ГРАФІКУ ТО ВИ ПЕРЕПЛАЧУЄТЕ ПРИБЛИЗНО 12% ВІД ВАРТОСТІ ТОВАРУ І ЯКЩО ПОДИВИТЕСЬ ВИЩЕ ТО ВСЕ ЗРОЗУМІЄТЕ
-----------------------------------------------------------------------
картковий кредит дорожчий так як і ціну кредиту закладений більший ризик від операції.
ОТАКЕ
БУДУ РАДИЙ ЯКЩО ДАНА ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ КОМУСЬ КОРИСНА
Орёл зараз поза форумом